این روزها ارزش وقت بیش از هر زمان دیگر به چشم می آید . بعد از یک روز پر مشغله و درگیری های روزمره، ما ارزش تک تک لحظات  عمر خود را بیشتر از قبل میدانیم و تلاش میکنیم که نهایت استفاده را از همان زمانهای کوتاه بوجود آمده در بین ساعات کاریمان ببریم. ما انسان ها نیازمند تطبیق با شرایط محیطی برای استفاده حداکثری از پتانسیل های خود هستیم به نحوی که اگر در دنیای مدرن ، مدرن نشویم ، محکوم به شکست خواهیم بود. تغییر در سبک خرید و تهیه ی کالا های مورد نیاز روزانه هر شخص نیز  نیز بخشی از این تطبیق است.خریدی که در آن از اتلاف زمان های طولانی در صف و ترافیک و آلودگی هوا و .. خبری نباشد تا زمان بیشتری را به خودمان اختصاص دهیم.
همان طور که میدانید بیشترین زمان خرید روزانه ما در سوپرمارکت ها  است. محاسبه زمانی که در طول روز برای تهیه این کالاها مصرف می‌کنیم تنها زمانی مشخص می‌شود که نحوه خرید خود را تغییر دهیم.
تیم اجرایی  سوپرمارکت اینترنتی هایپر فارس ایده آل با سابقه ای چندین و چند ساله در زمینه ارایه خدمات به همشهریان و شناخت نیاز ها و کمبود های سیستم سنتی اقدام به تاسیس سوپرمارکت اینترنتی هایپر فارس ایده آل با هدف ایجاد شرایطی مناسب و با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکنه در زمینه ی خرید کالای مصرفی روزانه  مورد نیاز خانواده کرده است.
سوپر مارکت اینترنتی هایپر فارس ایده آل با تنوع بیش از 2000 محصول و با ارسال رایگان به سراسر شهرشیراز (برای سفارشات بالای 30.000 تومان) حتی در روزهای تعطیل سعی می‌کند علاوه بر کمک به كاهش آلودگي هوا، تجربه خریدی آسان و دلپذیری را برای مخاطب به وجود بیاورد. انتخاب بازه زمان ارسال سفارش و روز آن از مزایای بزرگ هایپر فارس ایده آل  است و این امکان را به مشتری می دهد تا برنامه روزانه و هفتگی خرید خود را کاملا مدیریت کند. محصولات در این سایت همگی تازه و با تاریخ‌های به روز می باشند که به ما کمک می‌کند بتوانیم محصولاتی نظیر گوشت و مرغ و ماهی تازه را در کنار میوه و سبزیجات و حتی محصولات لبنی در اختیار داشته باشیم.
از دیگر مزایای هایپر فارس ایده آل ، گارانتی کیفیت محصول می‌باشد، که شامل بازگشت وجه یا تعویض محصول در صورت عدم رضایت مشتری از نوع بسته‌بندی محصول یا ایرادی در قیمت و کیفیت می‌باشد.
ما مفتخریم با ارایه بهترین و معتبرترین برند‌ها از تامین کنندگان داخلی و خارجی سلیقه و نیاز تمام مشتریان را پوشش دهیم.
سوپرمارکت اینترنتی هایپر فارس ایده آل تلاش می‌کند با ارائه این خدمات به روز و گسترده ، تجربه خرید متفاوتی را برای مشتری به وجود بیاورد.
شماره تلفن پشتیبانی در واتس اپ و تلگرام :09173055172
بخش خدمات فروش: 36361260 - 38307883

به منظور خرید حضوری از شعبات ایده آل نیز می توانید به نزدیکترین شعبه مورد نظر خود مراجعه فرمایید:

شعبه مرکزی شیراز: بلوار سیاحتگر- حدفاصل چهارراه بنفشه و چهارراه سیاحتگر 38307883

شعبه زاگرس 38346314

info@farsideal.com